Model Creightona jest jak wymarzona sukienka

Zastanawiasz się czy  Model Creightona jest dla Ciebie? Czy może Ci pomóc? Co w nim jest takiego, że warto z niego skorzystać?

Jeśli  przez myśl przeszło Ci choć jedno z tych pytań, to już spieszę z odpowiedzią.

Model Creightona mogłabym porównać do sukienki, takiej wymarzonej, wyśnionej, w której z jednej strony wyglądamy bosko i zjawiskowo, a z drugiej strony czujemy się swobodnie i komfortowo. Każda z nas ma inne wyobrażenie o takiej sukience, każda z nas widzi inny materiał, inny krój a co najważniejsze fason, który podkreślał by naszą urodę w całej okazałości. Każda z nas jest inna, każda z nas ma inne preferencje, każda z nas ma swój rytm i właśnie ten indywidualny rytm i styl pomaga odnajdywać Model Creightona.

model-creighton_jak-sukienka_juglans

Chcemy być zdrowe, chcemy dobrze się czuć we własnej skórze, tak jak w wymarzonej sukience 🙂 Natomiast, aby to wszystko było możliwe pierwszym krokiem jest to, aby poznać swój styl, rytm, swoje ciało, jak ono się czuje, co nam komunikuje, jak się ma … itd.

Te ważne sprawy pomaga nam odkryć, uchwycić i zrozumieć właśnie Model Creightona. To sztuka obserwacji, analizy i wyciągania wniosków o sobie. To bycie ze sobą każdego dnia, aby się lepiej poznać. To poznawanie swojego stylu i rytmu.

Metoda z jednej strony jest prosta, a z drugiej strony zaskakująca. Im dalej zagłębiamy się w nią, a tym samym w siebie,  tym obraz tego co jest dla nas ważne staje się wyraźniejszy, tak jak w wyobraźni, po jakimś czasie wyklaruje nam się obraz wymarzonej sukienki.

Kluczem do zdrowia, płodności, dobrego samopoczucia jest poznanie własnej indywidualności, własnego rytmu według którego żyje nasze ciało. Kiedy go poznamy możemy założyć wymarzoną sukienkę, włączyć odpowiednią muzykę i cieszyć się życiem.

Serdecznie Wam tego życzę i zapraszam do spotkania ze mną wszystkie z Was, które właśnie tego chcą i potrzebują.

 

Basia