Niepłodność

Niepłodnosc fotoNiepłodność – problem medyczny, brak zdrowia, choroba, głód macierzyństwa, poczucie niesprawiedliwości, smutku, wręcz utraty cząstki siebie? I można jeszcze więcej wymieniać, jak bolesny jest to problem tak wielu młodych małżeństw.

Czy ktoś kogo nie dotknął ten problem może zrozumieć  co dzieje się w sercach kobiety i mężczyzny stęsknionych za dzieleniem miłości z Kimś trzecim, z Kimś  do kochania.

My medycy nie zawsze znamy  odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zdrowia i czynników warunkujących występowanie choroby. Jakże często słyszę zwierzenia typu ,,lekarz mi powiedział, Pani jest zdrowa, wszystko jest w porządku, nie wiem dlaczego nie zachodzi Pani w ciążę”, albo ,,Jest Pani przypadkiem nietypowym”.

Sama jestem kobietą i nie zgadzam się na jakąkolwiek próbę uśredniania mnie, mojego cyklu, wpasowywania w szablon postępowania medycznego . Chcę indywidualnego traktowania. Chcę  się nauczyć odczytywać siebie i moje potrzeby w taki sposób, by dokonane wybory były najlepsze   dla mnie, dla mojej rodziny.

Każdej skrzywdzonej parze ,,naznaczonej niepłodnością” bo tak się właśnie często czują pragnę dać poczucie zrozumienia i indywidualnego prowadzenia. Pragnę zapewnić profesjonalizm, ale również warunki spotkania w miłej, przytulnej atmosferze. Pragnę poświęcić  im tyle czasu ile potrzebują. Pragnę dać nadzieję na rozwiązanie nie zawsze zgodne z oczekiwaniami, ale gwarantujące osiągnięcie szczęścia na drodze poszanowania godności  dla samego aktu małżeńskiego i każdego poczętego dziecka.

Zapraszam do zapoznania się co ma do zaoferowania  NaProTECHNOLOGIA, której podstawą jest Model Creightona.

A na otarcie łez piosenka Doroty Osińskiej  KTOŚ DO KOCHANIA/ muz.Włodzimierz Korcz, sł. Magda Czapińska