Specjaliści

specjaliści


Barbara Jasińska – Położna, Instruktor Modelu Creightona

Dyplomowana położna, posiada specjalizacje w zakresie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, dyplomowana Instruktor Modelu Creighton, afiliowany w Polskim Centrum Troski o Płodność FCCP. Od  40 lat przyjmuje dzieci na świat i za każdym razem zachwyca się potęgą i siłą jaka drzemie w kobiecym ciele, gdy wydaje dziecko na świat. W swojej pracy korzysta ze swojego doświadczenia, wykorzystuje zdolności organizacyjne i dba o profesjonalizm.

Jest założycielką i właścicielką Ośrodka Troski o Płodność JUGLANS, który jest odpowiedzią zarówno dla rodziców oczekujących dziecka oraz dla par które mają trudności z poczęciem. W trosce o płodność i zdrowie hormonalne swoich pacjentów prowadzi konsultacje i szkolenia. Uczy korzystania w praktyce z Modelu Creightona – metody która pozwala prowadzić samoobserwację w czytelny i zrozumiały sposób. Basia traktuje pacjentki bardzo indywidualnie, pomagając im zrozumieć, to o czym mówi w danym momencie ich ciało. Wspiera w obserwacji cyklu (systemu hormonalnego), dostrzeganiu ewentualnych nieprawidłowości, wprowadzaniu dedykowanego leczenia. Pomaga pacjentkom troszczyć się o swoje zdrowe świadomie. Pracuje w nurcie NaProTECHNOLOGII, która podchodzi do troski o płodność w sposób holistyczny i jak najmniej inwazyjny.

Prywatnie żona, mama i babcia.      Więcej …             

Tel. 607 661 338


Aleksandra Majsnerowska – Dietetyk kliniczny

Z wykształcenia dietetyk kliniczny, pedagog. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Propagatorka zdrowego stylu życia, autorka programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Autorka warsztatów „ Stworzona do życia FIT”. Na co dzień współpracuje z  Fundacją Rodziny oraz Szkołą Rodzenia „Ksenia” w Zielonej Górze. Od sierpnia 2016 roku wraz z dietetykiem klinicznym Katarzyną Nowak w ramach wolontariatu wspiera podopiecznych fundacji Black Butterflies w Zielonej Górze.

Specjalizuje się w dietoterapii chorób układu pokarmowego, alergii pokarmowych, zaburzeń spektrum autyzmu oraz chorób  autoimmunizacyjnych. W pracy zawodowej interesuje się mikrobiotą człowieka, dlatego wiele uwagi poświęca prawidłowemu funkcjonowaniu flory jelitowej swoich pacjentów.

Prywatnie mama Eryka i Ignasia. Interesuje się fotografią, muzyką i sportem.

Tel. 514 255 559


Katarzyna Nowak – Dietetyk kliniczny

Z wykształcenia dietetyk kliniczny, biotechnolog i edukator diabetologiczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Ramach programu stypendialnego uczestniczyła w badaniach nad wpływem czynników środowiskowych na DNA człowieka prowadzonych w Instytucie Genomiki i Biotechnologii na Uniwersytecie w Vila Real. Właścicielka Poradni Dietetycznej Active-Diet w Zielonej Górze. Uczestniczka w wielu programach o tematyce prozdrowotnej organizowanych przez Polskie Towarzystwo Dietetyki.

Specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń gospodarki węglowodanowej i hormonalnej, szczególne u kobiet ciężarnych. Prowadzi warsztaty edukacyjne dla diabetyków oraz ich najbliższych, a także indywidualną edukację diabetologiczną dla pacjentów przyjmujących insulinę (także tych, którzy stosują osobiste pompy insulinowe). Od sierpnia 2016 roku wraz z dietetykiem klinicznym Aleksandrą Majsnerowską w ramach wolontariatu wspiera podopiecznych fundacji Black Butterflies w Zielonej Górze.

Tel. 514 255 559